Author: marko

Obavijest za roditelje i učenike
12 veljače, 202012 veljače, 2020
Objava

Obavijest za roditelje i učenike

Poštovani roditelji i učenici, dana 11.02.2020. godine u Domu učenika srednjih škola Bjelovar održana je vježba evakuacije i spašavanja.

Obavijest za roditelje i učenike
5 veljače, 20205 veljače, 2020
Objava

Obavijest za roditelje i učenike

Poštovani roditelji i učenici, tijekom veljače u našem Domu učenika srednjih škola Bjelovar održat će se vježba evakuacije. Odgajatelji će učenike upoznati s Planom evakuacije te će dobiti i sve potrebne upute o postupanju u takvim situacijama. Cilj vježbe je praktična provjera Plana evakuacije i spašavanja, odnosno procjena stanja sigurnosti i provođenja preventivnih mjera s...

11. Odgojna skupina
20 studenoga, 201920 studenoga, 2019
Objava

11. Odgojna skupina

Basara Anamaria, Bošnjak Rebecca, Car Magdalena, Crljenjak Ana, Čikvar Valentina, Fijala Lana, Havranek Iva, Hostička Ariela, Husar Barabara, Komljenović Iva, Kučera Klea, Luketić Dorijan, Luketić Ivan, Marinac Dora, Matanović Lucija, Mumlek Silvio, Sertić Antonela, Stanić Emma, Šeliš Antonia, Šepl Nika, Šulentić Mariana, Topolčić Patricija, Trbojević Matija, Vašak Nina Odgajateljica: Ines Mikulandi, mag.

10. Odgojna skupina
20 studenoga, 201920 studenoga, 2019
Objava

10. Odgojna skupina

Bratković Magdalena, Hanak Stefani, Houf Valentina, Ištvanić Anamarija, Jelenčić Ena, Kolaček Martina, Kovač Tina, Lipušić Lea, Lužanac Ivana, Majcenić Marta, Malvić Petra, Mihaljević Lorena, Mijok Iva, Mikić Annamaria, Novoselec Kleopatra, Papić Jan, Perčulija Lucija, Poštek Lena, Rosler Rudolf, Sesvečan Gabriela, Stipić Petra, Stranjik Toni, Šmit Antonia, Vučinić Martina, Vukšan Tamara, Zulić Mihaela Odgajateljica: Ivana Jelić-Balta,...

9. Odgojna skupina
20 studenoga, 201920 studenoga, 2019
Objava

9. Odgojna skupina

Birtić Mia, Bocij Loreta, Bolješić Lucija, Blatarić Stela, Gazica Marta, Grgec Laura, Hećimović Dino, Karaba Marija, Kičić Antonela, Konjević Aleksandra, Lotina Ivana, Mađerić Ida, Matić Domagoj, Premuž Leonardo, Robić Ivana, Sobota Marko, Stankić Valentina, Starc Emanuel, Troha Tea, Trojka Alexandra, Vidić Sara Odgajateljica: Tajana Zadravec, mag.

8. Odgojna skupina
20 studenoga, 201920 studenoga, 2019
Objava

8. Odgojna skupina

Arnold Tina, Balog Patrik, Bartošak Ivana, Delić Natalija, Đođ Domagoj, Filipčić Tonka, Gillinger Barbara, Grdan Ana, Habijančić Dario, Horvat Leonardo, Jurčević Dorian, Kašćel Alen, Kiš Tea, Kragujević Diana, Lokinger Dino, Lovrić Zvonimir, Madžar Leonardo, Marković Luka, Mihatović Jasmina, Mikša Karla, Oršulić Jurica, Ravlić Ena, Šadek Ivan, Špoljarić Tin, Vincek Filip, Virovac Tea, Vujić Josipa Odgajatelj:...

7. Odgojna skupina
20 studenoga, 201920 studenoga, 2019
Objava

7. Odgojna skupina

Ahac Nikolina, Aržek Samanta, Bogdan Lara, Čadoić Petra, Dimač Marija, Dončević Petra, Drčić Sara, Gavrić Ljiljana, Gavrić Ružica, Gelenčir Ana Marija, Gubić Marija, Gudić Vanesa, Hradec Filip, Ivančević Bojan, Ivanković Valentin, Ivanović Luka, Karanović Marko, Palijan Mario, Pavlović Valentino, Pifar Nina, Ratajec Petra, Vojtela Nensi Odgajateljica: Davorka Vinceković, prof.

6. Odgojna skupina
20 studenoga, 201920 studenoga, 2019
Objava

6. Odgojna skupina

Abramović Gabriela, Baček Daniel, Belinić Franka, Dokuš Petra, Dražetić Emanuel, Farkaš Barbara, Golek Filip, Gregurić Martin, Haler Marija, Jeličić Lea, Kiš Josip, Krejča Korina, Markač Anamarija, Markač Laura, Novak Mateo, Pleško Lora, Prpić Nives, Sabađija Madlen, Shweigert Ana, Tadej Luka, Turina Anamarija, Vidić Lara, Volšanski Matea Odgajateljica: Snježana Šimić, prof.

5. Odgojna skupina
20 studenoga, 201920 studenoga, 2019
Objava

5. Odgojna skupina

Bašić Robert, Bezuk Damjan, Budemac David, Čutić Lana, Đidić Tihana, Gaščić Dorijan, Kovažik Marta, Krsnik Robert, Leljak Davor, Madžarević Gabriela, Matiša Sanela, Međurečan Andrija, Mrazović Jelena, Novak Marin, Plivelić Luka, Srbljinović Anita, Turbelija Robert, Živko Fabijana Odgajateljica: Gordana Kurtović, prof.

4. Odgojna skupina
20 studenoga, 201920 studenoga, 2019
Objava

4. Odgojna skupina

Biškup Paola, Bušić Iva, Capan Lucija, Cindrić Dea, Drvenkar Samanta, Dužićan Stela, Gelenčir Josip, Guskić Ema, Hercigonja Katarina, Holi Tea, Imbrišić Patricia, Kabaši Petar, Makar Lorena, Mihalić Roman, Obradović Mislav, Petreković Lucija, Pisačić Magdalena, Rasinec Marija, Salopek Dijana, Studen Mirta, Šimik Denis, Šlegl Gabriela, Špiranec Martina, Šukić Marta, Tomac Leon, Trempetić Lana, Virovac Lea Odgajateljica:...

3. Odgojna skupina
20 studenoga, 201920 studenoga, 2019
Objava

3. Odgojna skupina

Aleksa Filip, Bukovac Nikola, Dujić Marin, Galović Teo, Gjuraj Robert, Gnječ Antonije, Hegedušić Dominik, Komljenović Ivan, Kovačević Ivan, Krovina Teo, Krovina Tin, Lagundžić Ines, Matešić Mateo, Miter Mihael, Modrić Ivan, Mršić Slađan, Perović Gabrijel, Pilipović Aleksandar, Pop Luka, Posavec Mihael, Salaj Hubert, Šalković Stjepan, Tomac Luka, Vidaković Mato, Vindić Gabrijel, Vugrić Marko, Zdolc Dominik Odgajatelj:...

2. Odgojna skupina
20 studenoga, 201920 studenoga, 2019
Objava

2. Odgojna skupina

Bećiri Dominik, Bičak Nina, Budrović Barbara, Dolić Sara, Đurđević Natalija, Đuroci Karmen, Goleš Tomislav, Grgić Maja, Haljinko Lidija, Herceg Sara, Kojić Ivona, Kovačić Kristina, Kutanjac Karlo, Lješčak Lea, Majdak Petra, Martić Lara, Matiša Monika, Mehmedović Veronika Đulka, Orenda Nikolina, Pavlečić Ivona, Pavlović Blaženka, Prpić Renata, Solić Rebecca, Subašić Andrej, Špoljarić-Đukin Petra, Štimac Luka, Trubelja Gloria,...

1. Odgojna skupina
20 studenoga, 201920 studenoga, 2019
Objava

1. Odgojna skupina

Beki Vanessa, Besednik Viktorija, Brezina Barbara, Galić Iva, Gelenčir Marija, Gnječ Marijeta, Horak Petra, Jungić Antonio, Kuterovac Gabriel, Lončarić Vlatka, Omerzo Katarina, Mesar Matej, Oreški Ivan, Pelin Viktorio, Pifar Ines, Puzak Emilija, Rupčić Dario, Videc Hrvoje, Vojtela Denia, Vuleta Matej, Zagorac Aleksandar Odgajateljica: Višnja Anić, prof.

Svi Sveti
18 studenoga, 201918 studenoga, 2019
Objava

Svi Sveti

Povodom obilježavanja Svih svetih, naši su se učenici u pratnji odgajateljica Snježane Šimić i Davorke Vinceković uputili na gradsko groblje Borik kako bi preminulim zaposlenicima našeg Doma odali počast polaganjem aranžmana i paljenjem lampaša.