Na valovima ljubavi, glazbe i kreativnosti

Na valovima ljubavi, glazbe i kreativnosti

Na valovima ljubavi, glazbe i kreativnosti

Iza nas je tjedan bogat događanjima. Zahvaljujući entuzijazmu i trudu naših učenika te odgajatelja, hodnici našeg Doma bili su ispunjeni smijehom, pjesmom i ljubavnim stihovima. Nastavljena je popularna tradicija podjele pisama i poruka koje su učenici pisali jedni drugima. U glazbenom tonu organizirane su i zabavne karaoke za učenike. Ova aktivnost naišla je na odličan odaziv te su učenici uživali uz mnogobrojne stare i nove glazbene hitove. Održana je i tradicionalna Ljubavna večer. Tom su prilikom naši učenici prezentirali svoj trud i rad na području poezije i glazbe. Ponosno ističemo ljubav koju njegujemo prema kulturi i običajima nacionalnih manjina. Ovog puta naši su nas učenici upoznali s ljepotom češke poezije. Iste večeri započela je izrada kostima za predstojeće karnevalsko doba. Tehnika oslikavanja platna trebala bi rezultirati šarenim i razigranim maskama.

Podijeli, kopiraj link ili printaj!