Učenici 2018/2019

1. Odgojna skupina

ODGOJNA SKUPINA: AŠČIĆ MARINA, GNJEČ MARIJETA, KARANOVIĆ JELENA, KLIGL KATARINA, KUTEROVAC GABRIEL, LASLO VIKTORIA, LONČAR IVANA, LONČARIĆ VLATKA, MATANČIĆ MAJA, MALVIĆ LUCIJA, OMERZO KATARINA, OREŠKI IVAN, PELIN VIKTORIO, PUZAK EMILIJA, RUMENJAK LAURA, SOBOTA ANA, STARI ANTONIA, ŠEGAVAC FILIP, VACEK BARBARA, VOJTELA DENIA, VULETA MATEJ, ZAGORAC ALEKSANDAR

Odgajateljica: Višnja Anić, prof.

2. Odgojna skupina

ODGOJNA SKUPINA: BEĆIRI DOMINIK, BIČAK NINA, DOLIĆ SARA, ĐURĐEVIĆ NATALIJA, ĐUROCI KARMEN, GOLEŠ TOMISLAV, GRGIĆ MAJA, HALJINKO LIDIJA, HERCEG SARA, KOJIĆ IVONA, KOVAČIĆ KRISTINA, KUTANJAC KARLO, LJEŠČAK LEA, MAJDAK PETRA, MARTIĆ LARA, MATIŠA MONIKA, MEHMEDOVIĆ VERONIKA ĐULKA, ORENDA NIKOLINA, PAVLEČIĆ IVONA, PAVLOVIĆ BLAŽENKA, PRPIĆ RENATA, SOLIĆ REBECCA, ŠPOLJARIĆ ĐUKIN PETRA, ŠTIMAC LUKA, TRUBELJA GLORIA, VAŠAK MARIJA

Odgajatelj: Mihovil Mateković, mag.

3. Odgojna skupina

ODGOJNA SKUPINA: ANTOLIĆ MARKO, BENCEK MATEO, BUKOVAC NIKOLA, DUJIĆ MARIN, GALOVIĆ TEO, GJURAJ ROBERT, GNJEČ ANTONIJE, HEGEDUŠIĆ DOMINIK, KOMLJENOVIĆ IVAN, KOVAČEVIĆ IVAN, LAGUNDŽIĆ INES, LALIĆ MARKO, MARKAČ LUKA, MATEŠIĆ MATEO, MITER MIHAEL, MODRIĆ IVAN, MRŠIĆ SLAĐAN, PEROVIĆ GABRIJEL, POP LUKA, POSAVEC MIHAEL, RIJETKOVIĆ LUKA, SALAJ HUBERT, TURKOVIĆ LUKA, VIDAKOVIĆ MATO, VINDIĆ GABRIJEL, VUGRIĆ MARKO, ZDOLC DOMINIK, PILIPOVIĆ ALEKSANDAR

 Odgajatelj: Dražen Pleško, prof.

4. Odgojna skupina

ODGOJNA SKUPINA: BUŠIĆ IVA, CINDRIĆ DEA, CAPAN LUCIJA, DRVENKAR SAMANTA, DUŽIĆAN STELA, GELENČIR JOSIP, GUSKIĆ EMA, HERCIGONJA KATARINA, HOLI TEA, IMBRIŠIĆ PATRICIA, KABAŠI PETAR, MAKAR LORENA, MIHALIĆ ROMAN, OBRADOVIĆ MISLAV, PAVLOVIĆ BARBARA, PETREKOVIĆ LUCIJA, PISAČIĆ MAGDALENA, RASINEC MARIJA, SALOPEK DIJANA, STUDEN MIRTA, ŠIMIK DENIS, ŠLEGL GABRIELA, ŠPIRANEC MARTINA, ŠUKIĆ MARTA, TOMAC LEON, TREMPETIĆ LANA, VIROVAC LEA

Odgajateljica: Mirjana Pintar-Mihajlović, prof.

5. Odgojna skupina

ODGOJNA SKUPINA: BAŠIĆ ROBERT, BEZUK DAMJAN, BOŽIĆ DOROTEA, GALOVIĆ MONIKA, KOVAŽIK MARTA, KRAŠEVAC TOMISLAV, LELJAK DAVOR, MRAZOVIĆ JELENA, GAŠČIĆ DORIJAN, PLIVELIĆ LUKA, POSAVEC NIKOLINA, PRANKIĆ KAROLINA, PRUGOVEČKI ŽELJKA, SRBLJINOVIĆ ANITA, ŠKRIPAČ SUZANA, VUKSANOVIĆ LUCIJA, ZORBAS ANDREA, ZORBAS SANDRA, FRANKOVIĆ ANAMARIJA

Odgajateljica: Gordana Kurtović, prof.

6. Odgojna skupina

ODGOJNA SKUPINA: ABRAMOVIĆ GABRIELA, BAČEK DANIEL, BELINIĆ FRANKA, BILIĆ MIHAEL, DOKUŠ PETRA, DRAŽETIĆ EMANUEL, FARKAŠ BARBARA, GREGURIĆ MARTIN, HALER MARIJA, JELIČIĆ LEA, KIŠ JOSIPA, KREJČA KORINA, MARKAČ ANAMARIJA, MARKAČ LAURA, NOVAK MATEO, PLEŠKO LORA, PRPIĆ NIVES, SABAĐIJA MADLEN, SCHWEIGERT ANA, TADEJ LUKA, TURINA ANAMARIJA, TURKOVIĆ VEDRANA, VIDIĆ LARA, VOLŠANSKI MATEA

Odgajateljica: Snježana Šimić, prof.

7. Odgojna skupina

ODGOJNA SKUPINA: ARŽEK SAMANTA, BOGDAN LARA, ČADOIĆ PETRA, DOBRIČIĆ ADRIJANA, DONČEVIĆ PETRA, DRČIĆ SARA, DRENOVAC MAJA, DUBRAVEC MATEA, GAVRIĆ LJILJANA, GERENĐIR ANA MARIJA, GUBIĆ MARIJA, GUDIĆ VANESA, HRADEC FILIP, IVANČEVIĆ BOJAN, IVANKOVIĆ VALENTIN, IVANOVIĆ LUKA, JEĐUD PETRA, KALAC MAJA, KARANOVIĆ MARKO, LUKAČIĆ LOVRO, MARTIĆ IVONA, PALIJAN DAVID, PALIJAN MARIO, RATAJEC PETRA, TOMAŠEK DOMAGOJ, VOJTELA NENSI, ŽUŽIĆ PETRA

Odgajateljica: Davorka Vinceković, prof.

8. Odgojna skupina

ODGOJNA SKUPINA: ARNOLD TINA, BALOG PATRIK, BARTOŠAK IVANA, CINDRIĆ IVANA, DELIĆ NATALIJA, ĐOĐ DOMAGOJ, FILIPČIĆ TONKA, GERIĆ HANA, GILLINGER BARBARA, GRDAN ANA, KAŠĆEL ALEN, HROVAT LEONARDO, KIŠ TEA, KRAGUJEVIĆ DIANA, LOKINGER DINO, LOVRIĆ ZVONIMIR, MAĐAR LEONARDO, MIHATOVIĆ JASMINA, MIKŠA KARLA, ORŠULIĆ JURICA, PETROVIĆ ROMAN, RAJKOVAČIĆ ANTON, RAVLIĆ ENA, VIROVAC TEA, VINCEK FILIP, VUJIĆ JOSIPA

Odgajatelj: Mario Padovan, prof.

9. Odgojna skupina

ODGOJNA SKUPINA: BALEN ANAMARIJA, BEKI VANESSA, BESEDNIK VIKTORIJA, BIRTIĆ MIA, BLATARIĆ STELA, BOTICA JELENA, BREZINA BARBARA, GALIĆ IVA, GALOVIĆ EMA, GELENČIR MARIJA, HEĆIMOVIĆ DINO, HORAK PETRA, IVIČIĆ IVA, JUNGIĆ ANTONIO, KOČONDA GRGUR, KONJEVIĆ ALEKSANDRA, LOTINA IVANA, MAĐERIĆ IDA, MATIĆ DOMAGOJ, PREMUŽ LEONARDO, RUPČIĆ DARIO, SOBOTA MARKO, STANKIĆ VALENTINA, STARC EMANUEL, STARJAČKI KLAUDIJA, TROHA TEA, VIDEC HRVOJE

Odgajateljica: Ines Mikulandi, mag.

10. Odgojna skupina

ODGOJNA SKUPINA: BALEN ANAMARIJA, BEKI VANESSA, BESEDNIK VIKTORIJA, BIRTIĆ MIA, BLATARIĆ STELA, BOTICA JELENA, BREZINA BARBARA, GALIĆ IVA, GALOVIĆ EMA, GELENČIR MARIJA, HEĆIMOVIĆ DINO, HORAK PETRA, IVIČIĆ IVA, JUNGIĆ ANTONIO, KOČONDA GRGUR, KONJEVIĆ ALEKSANDRA, LOTINA IVANA, MAĐERIĆ IDA, MATIĆ DOMAGOJ, PREMUŽ LEONARDO, RUPČIĆ DARIO, SOBOTA MARKO, STANKIĆ VALENTINA, STARC EMANUEL, STARJAČKI KLAUDIJA, TROHA TEA, VIDEC HRVOJE

Odgajateljica: Tajana Zadravec, mag.