Učenici

1. Odgojna skupina

Aščić Marina, Drašković Karlo, Gnječ Marijeta, Ivanušić Magdalena, Karanović Jelena, Kligl Kristina, Korša Matea, Laslo Viktoria, Lončar Ivana, Lončarić Vlatka, Matančić Maja, Mesar Stela, Nemec Josipa, Omerzo Katarina, Petković Mihaela, Puzak Emilija, Rumenjak Laura, Sobota Ana, Stari Antonia, Šegavac Filip, Vacek Barbara, Vojtela Denia, Zagorec Aleksandar

Odgajateljica: Višnja Anić, prof.

2. Odgojna skupina

Bešlić Erika, Bećiri Dominik, Biondić Lea, Brekalo Lucija, Dolić Sara, Đurđević Natalija, Grosel Inga, Goleš Tomislav, Josipović Antonela, Kutanjac Karlo, Lalić Manuela, Mađerić Ivona, Matiša Monika, Mehmedović Veronika Đulka, Orenda Nikolina, Mukavec Iva, Pavlica Nikolina, Pavlović Blaženka, Pavlečić Ivona, Prpić Renata, Špoljarić Petra, Tomeković Tin, Trgovac Magdalena, Vašak Marija

Odgajatelj: Mihovil Mateković, mag.

3. Odgojna skupina

Antolić Marko, Bencek Mateo, Botica Jelena, Bukovac Nikola, Crneković Juraj, Dujić Marin, Hegedušić Dominik, Ivčić Iva, Kopejtko Valentina, Kralj Antonia, Krajačić Zvonimir, Lalić Marko, Markopek-Pušec Filip, Novosel Toni, Pavlović jurica, Perić Antonio, Pintić Leonardo, Pop Luka, Rijetković Luka, Sekulić Ema, Škopić Sanjin, Turković Luka, Vugrić Marko, Gjuraj Robert, Sabljak Andro

 Odgajatelj: Dražen Pleško, prof.

4. Odgojna skupina

Bajević Jurica, Bušić Iva, Capan Lucija, Cindrić Dea, Drvenkar Samanta, Dužićan Stela, Gelenčer Josip, Hercigonja Katarina, Imbrišić Patricia, Kabaši Petar, Makar Lorena, Mihalić Roman, Pavlović Barbara, Petreković Lucija, Rasinec Marija, Salopek Dijana, Šimik Denis, Šlegl Gabriela, Špiranec Martina, Šukić Marta, Tomac Leon, Trempetić Lana, Udović Teo

Odgajateljica: Mirjana Pintar-Mihajlović, prof.

5. Odgojna skupina

Božić Lorena, Bezuk Damjan, Crnojević Josipa, Dujić Danijel, Franković Anamarija, Herout Marinela, Kenjerić Ivona, Komugović Katarina, Kovažik Marta, Leljak Davor, Maletić Marta, Nemet Ivan, Panijan Nikolina, Posavec Nikolina, Prugovečki Željka, Trbojević Elena, Vuksanović Lucija, Zorbas Andrea

Odgajateljica: Gordana Kurtović, prof.

6. Odgojna skupina

Abramović Gabriela, Baček Daniel, Bilanović Ljubica, Belinić Franka, Bilić Mihael, Car Elizabeta, Dražetić Emanuel, Dokuš Petra, Farkaš Barbara, Furmek Tamara, Gazec Martina, Grčić Antonija, Hrvoić Dennis, Haler Marija, Kabaši Elizabeta, Krejča Korina, Kiš Josip, Laktaš Ivan, Marković Nikol, Markač Laura, Markač Anamarija, Novak Mateo, Pelengić Danijela, Pleško Lora, Pelikan Patricija, Shweigert Ana, Sopić Josipa, Tadej Luka, Vujnović Nikola, Vidić Lara, Volšanski Matea

Odgajateljica: Snježana Šimić, prof.

7. Odgojna skupina

Bogdan Lara, Dedaj Marina, Dobričić Adrijana, Drčić Sara, Drenovac Maja, Dubravec Matea, Gavrić Ljiljana, Gubić Marija, Hradec Filip, Ivančević Bojan, Ivanković Valentin, Ivanović Luka, Jeđud Petra, Kalac Maja, Loborec Klaudija, Lukačić Lovro, Lulić Luka, Martić Ivona, Palijan David, Palijan Mario, Radelić Ana-Marija, Ratajec Petra, Tomašek Domagoj, Vojtela Nensi

Odgajateljica: Tajana Pavlović, mag.

8. Odgojna skupina

Arnold Tina, Baić Vanessa, Balog Patrik, Bartošak Ivana, Cindrić Ivana, Delić Natalija, Đođ Domagoj, Filipčić Tonka, Gerić Hana, Grdan Ana, Horvat Leonardo, Kašćel Alen, Kiš Tea, Kragujević Diana, Lokinger Dino, Lovrić Zvonimir, Madžar Leonardo, Marman Morana, Mihatović Jasmina, Mikša Karla, Oršulić Jurica, Rajkovačić Anton, Ravlić Ena, Vincek Filip, Virovac Tea, Vujić Josipa

Odgajatelj: Mario Padovan, prof.

9. Odgojna skupina

Besednik Viktorija, Birtić Mia, Grgec Anja, Horak Petra, Ivanković Paulina, Joščak Dorja, Jungić Antonio, Komljenović Matea, Konjević Aleksandra, Lotina Ivana, Lulić Mihaela, Mađerić Iva, Majcan Anamarija, Mesar Matej, Plicka Josipa, Polašek Tina, Premuž Leonardo, Rupčić Dario, Sobota Marko, Stankić Valentina, Starjački Klaudija, Totić Mark, Trbušić Martina, Videc Hrvoje

Odgajateljica: Ines Mikulandi, mag.

Please login to send your request!