Državno natjecanje mladih HCK-a

Državno natjecanje mladih HCK-a

Državno natjecanje mladih HCK-a

Na 24. državnom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa u kategoriji mladih sudjelovali su naši učenici: Kleopatra Novoselec, Tamara Vukšan, Martina Vučinić, Silvio Mumlek, Ivan Luketić i Dorijan Luketić. Uz teorijsko znanje o Pokretu Crvenog križa, ljudskim pravima, pravima djeteta te prvoj pomoći, na radilištima su se provjeravale i same vještine pružanja prve pomoći. U kategoriji mladih na sve tri razine sudjelovalo je ukupno 3600 učenika. Uspješnim nastupom na državnom natjecanju, naši su se učenici plasirali među 60 najuspješnijih u državi. Osim naše ekipe koja je predstavljala grad Bjelovar, natjecali su se i timovi iz Buja, Karlovca, Krapine, Osijeka, Siska, Splita, Šibenika, Vinkovaca i Zagreba. Od srca čestitamo našim učenicima na sjajnom rezultatu.