43. Regionalna Domijada

U subotu, dana 21. travnja 2018. godine održana je 43. regionalna Domijada u Virovitici. Domijada je natjecanje učenika u znanju, spretnosti i kreativnosti, no cilj joj je druženje, razvoj tolerancije i sklapanje novih prijateljstava. Ponosni smo na naše učenike koji su u gotovo svim izrazima u kojima su nastupili postigli izvrsne rezultate. Prvo mjesto osvojili smo u folkloru, malom nogometu, šahu (Ž) i video zapisu. Drugo mjesto osvojili smo u odbojci, fotografiji te glazbenom i scenskom izrazu, a treće mjesto osvojili smo u stolnom tenisu (M), košarci, crtežu i fotografiji. Učenica Laura Rumenjak proglašena je najboljom šahisticom, a Karlo Kutanjac proglašen je najbolji nogometašem 43. regionalne Domijade.

1.MJESTO: FOLKLOR (”Kreni kolo, kreni bolje”):
Učenici: Bajević J., Bartošak I., Brekalo L., Dokuš P., Ivanušić M., Kalac M., Pop L., Plicka J., Sobota A., Šegavac F., Udović T., Zagorac A.
Voditeljica: Mirjana Pintar- Mihajlović
Koreograf: Filip Martinić

1.MJESTO: MALI NOGOMET
Učenici: Dujić D., Dujić M., Đođ D., Gjuraj R., Kutanjac K., Lokinger D., Lovrić Z., Mađžar L., Rijetković L., Ivanković V.

2.MJESTO: ODBOJKA
Učenici: Aščić M., Bešlić E., Grosel I., Karanović J., Martić I., Pavlica N., Ravlić E., Vojtela N.
Voditeljica: Višnja Anić

2. MJESTO: FOTOGRAFIJA
Učenici: Plicka J.
Voditeljica: Ines Mikulandi

2. MJESTO: GLAZBENI IZRAZ
Učenici: Bajević J., Dužičan S., Palijan D., Šlegl G., Udović T.
Voditelj: Miro Popović

2. MJESTO: SCENSKI IZRAZ
Učenici: Jeđud P., Plicka J., Gnječ M., Omerzo K.
Voditeljica: Antonija Putić

3. MJESTO: STOLNI TENIS (M)
Učenici: Lalić M., Šegavac F., Tomeković T.
Voditelj: Mihovil Mateković

3. MJESTO: KOŠARKA
Učenici: Bilić M., Bukovac N., Dražetić E., Ivančević B., Oršulić J., Palijan M.

3. MJESTO: CRTEŽ
Učenica: Vašek M.
Voditeljica: Snježana Šimić

3. MJESTO: FOTOGRAFIJA
Učenica: Vacek B.

Učenici koji su osvojili 1. mjesta po pojedinim kategorijama predstavljat će svoj Dom na državnoj Domijadi u Rovinju koja će se održati od 4. do 6. svibnja 2018. godine.
U stolnom tenisu naše učenice (Aščić M., Cindrić I., Grčić A.) izravno su plasirane na državnu Domijadu.
Čestitamo svim učenicima, njihovim voditeljima i suradnicima!